Sosyal Medya Danışmanlığı ile!

Dijital dünyaya adım atmak çok kolay!

Sitenizin yönetimini devralıyoruz!
Tam profesyonel Zoom ekibi sitenizin yönetimini devralarak kapsamlı bir şekilde inceler. Sitenizin tüm ihtiyaçlarını belirler ve gerekli aksiyon planını yol haritasına döker.
E-Ticaret'in olmazsa olmazı reklamdır!
Google veya Sosyal Medya reklamları e-ticaret sitenizin ana beslenme kaynağıdır. Eğer reklam vermiyor veya yanlış reklama yatırım yapıyorsanız siteniz gereken başarıyı göstermez.
Yönetimi de reklamlar da bize bırakın!
Zoom'un uzman E-Ticaret yönetimi ekibi isterseniz web sitenizin, isterseniz sosyal medyanızın tüm e-ticaret sürecini yönetir. Bu yönetimi içerik ve grafik tasarım ekibimiz ile beraber doğru görseller ve içerik metinleri ile başarılı şekilde gerçekleştiririz.
Tamamen profesyonellerden oluşan ve!

E-Ticaret Ekibimizle Tanışın!

Okan Köroğlu
E-Ticaret projelerinizin görsel düzenleme, grafik tasarım ve içeriklerini hazırlar. 10 yılı aşkın süredir yaptığı E-Ticaret Yöneticiliği ile sürecin tamamına hakimdir.
Fatih Bostancıoğlu
E-Ticaret projelerinizin tüm network, server ve kurulum aşamaları için yetkindir. 10 yılı aşkın süredir yaptığı E-Ticaret kurulumları ile sürecin tamamına hakimdir.
Yusuf Kuru
E-Ticaret projelerinizin tüm yazılım aşamaları için yetkindir. 10 yılı aşkın süredir yaptığı E-Ticaret kurulum ve yazılım işleri ile sürecin tamamına hakimdir.

Zoom Ekibi ile Bağlantı Kurun.